Equites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild forum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szerver Merge

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
ereskigal




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 27.

Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Szerver Merge   Szerver Merge EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:24 pm

Sziasztok

Az eljövendő szerverösszevonás kapcsán nyitottam ezt a topikot, nem csak Castoron levőknemk is.
Csak kíváncsi lennék ki mit gondol az osszeolvadásról és a jövöről itt az equitesben.
Talán jó lenne ha ez 1 gyüjtő topik lenne mert nem csak a mi szerverünket olvasztják hanem másokat is.
Ha van bármi véleményed ezzel kapcsolatban írjd meg, kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vekka




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 17.

Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerver Merge   Szerver Merge EmptyHétf. Jún. 28, 2010 9:04 am

ereskigal írta:
Sziasztok

Az eljövendő szerverösszevonás kapcsán nyitottam ezt a topikot, nem csak Castoron levőknemk is.
Csak kíváncsi lennék ki mit gondol az osszeolvadásról és a jövöről itt az equitesben.
Talán jó lenne ha ez 1 gyüjtő topik lenne mert nem csak a mi szerverünket olvasztják hanem másokat is.
Ha van bármi véleményed ezzel kapcsolatban írjd meg, kíváncsi vagyok.

Hali,

Véleményem szerint a merge utáni hetek nagyon kemények lesznek. A Castoros Asmo közösség nincs felkészülve a Telemachus-os elyosok szervezettségére. (valószínűleg rosszul írtam a szerver nevét Razz). Az én véleményem szerint
- 1 max 2 upper abyss insta lessz a miénk
- hála a jó égnek lesznek Elyk Dredgibe
- klán létszámában valószínúleg nem lesz változás, nemhinném hogy a server trasnfernek van értelme amíg nem látjuk hogy, hogyan alakulnak a dolgok pontosan

Cheers
Vekka
Vissza az elejére Go down
ereskigal




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 27.

Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerver Merge   Szerver Merge EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:57 pm

Vekka írta:
ereskigal írta:
Sziasztok

Az eljövendő szerverösszevonás kapcsán nyitottam ezt a topikot, nem csak Castoron levőknemk is.
Csak kíváncsi lennék ki mit gondol az osszeolvadásról és a jövöről itt az equitesben.
Talán jó lenne ha ez 1 gyüjtő topik lenne mert nem csak a mi szerverünket olvasztják hanem másokat is.
Ha van bármi véleményed ezzel kapcsolatban írjd meg, kíváncsi vagyok.

Hali,

Véleményem szerint a merge utáni hetek nagyon kemények lesznek. A Castoros Asmo közösség nincs felkészülve a Telemachus-os elyosok szervezettségére. (valószínűleg rosszul írtam a szerver nevét Razz). Az én véleményem szerint
- 1 max 2 upper abyss insta lessz a miénk
- hála a jó égnek lesznek Elyk Dredgibe
- klán létszámában valószínúleg nem lesz változás, nemhinném hogy a server trasnfernek van értelme amíg nem látjuk hogy, hogyan alakulnak a dolgok pontosan

Cheers
Vekka


Csak mert ha úgy válogatnak hogy minden erős partyba csak 1 gyenge legyen akkor nemigen jön ebből ap.
Ha meg naon instázni se lehet akkor miből lesz? Mire összejön a fenris az több hónap.

Mindenesetre meg kell várni az utcsó két napot ez igaz.
Vissza az elejére Go down
Vekka




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 17.

Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerver Merge   Szerver Merge EmptyKedd Jún. 29, 2010 2:21 pm

[quote="ereskigal"][quote="Vekka"]
ereskigal írta:
Sziasztok



Csak mert ha úgy válogatnak hogy minden erős partyba csak 1 gyenge legyen akkor nemigen jön ebből ap.



Ez mit jelent? nemértem mire gondolsz...
Vissza az elejére Go down
ereskigal




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 27.

Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerver Merge   Szerver Merge EmptySzer. Jún. 30, 2010 12:16 pm

[quote="Vekka"][quote="ereskigal"]
Vekka írta:
ereskigal írta:
Sziasztok



Csak mert ha úgy válogatnak hogy minden erős partyba csak 1 gyenge legyen akkor nemigen jön ebből ap.



Ez mit jelent? nemértem mire gondolsz...

Csak arra hogy úgy állítanak csapatot hogy max 1 kari legyen gyengén gearelllve.A többit meg elvégzi a rendszer.
43-46 kék gerben nem sok esély van a full sárgák ellen.
Lehet inkább instázni kéne míg legalább nincs meg mondjuk a 40-es abyss gear.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerver Merge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerver Merge   Szerver Merge Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szerver Merge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Equites :: Nyitott mindenkinek / Open for everyone-
Ugrás: